کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سهروردی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  سهروردی که در مرکز و منطقه 6 شهرداری تهران واقع شده است در محدوده خیابان پالیزی – خیابان خرمشهر – خیابان هویزه – خیابان بهشتی – چهارراه کیهان – خیابان میترا – خیابان سورنا – بخشی از خیابان مطهری – خیابان بهار شیراز – میدان پالیزی – خیابان جلفا (ارسباران) – خیابان شریعتی – خیابان سهروردی شمالی و سهروردی جنوبی – خیابان کنگاور – خیابان توپچی – خیابان سراب و محبی – خیابان خرمشهر – خیابان میرزایی زینعلی – خیابان ملایری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

 

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ای است که از شمال به بزرگراه رسالت، از شرق به خیابان شریعتی، از جنوب به خیابان بهار شیراز و از غرب به اتوبان مدرس محدود می شود. این محله به اتوبان رسالت و اتوبان شهید همت همچنین اتوبان حقانی و اتوبان صیاد شیرازی دسترسی دارد. محله‌های همسایه این محله از شمال، جلفا از جنوب سهروردی جنوبی، از شرق معلم و از غرب آرژانتین است.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد بصورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتورسوار کلید ساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سهروردی کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

کلیدسازی سهروردی

کلیدسازی سهروردی

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *