کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی فرمانیه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  فرمانیه که در منطقه یک شهرداری تهران و شمال شهر قرار دارد در محدوده خیابان دکتر لواسانی – خیابان پاشا ظهری – بلوار اندرزگو – خیابان چیذری – خیابان وطن پور – خیابان سلیمی – خیابان براتی – خیابان قاسمی – خیابان عبدلی – خیابان برادران سلیمانی – خیابان معتمد سیاطعی – خیابان نعمتی – خیابان دژم جو – خیابان دیباجی شمالی – خیابان عاملیان – میدان ندا – خیابان خراسانی – خیابان عدالت و خیابان چیذر آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به دکتر لواسانی (فرمانیه)، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به خیابان دیباجی شمالی و از غرب به خیابان کریمی محدود می شود و از شمال محله های به کامرانیه و دزاشیب، از جنوب به محله های دولت و اختیاریه از شرق به محله پاسداران و از غرب به محله های قیطریه و شریعتی دسترسی دارد.

 

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی فرمانیه کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *