کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی ستارخان

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  ستارخان که در منطقه دو شهرداری تهران و شمال شهر قرار دارد در محدوده خیابان حبیب الله – خیابان شادمهر – خیابان شادمان – خیابان بهبودی – خیابان نصرت – خیابان دریان نو – خیابان ستارخان – خیابان غلامی – خیابان چاوشی – خیابان هما بوشهر – خیابان مظاهری کرمانی – خیابان صالحیان و خیابان برق آلستوم  آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان ستارخان، از جنوب به خیابان آزادی، از شرق به بزرگراه چمران و  از غرب به بلوار سهروردی محدود می شود و از شمال به پاتریس از جنوب به پاستور و جمهوری، شرق به کارگر شمالی و از غرب به طرشت دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی ستارخان کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *