کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی شهرک آزادی و شهرک فرهنگیان

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی شهرک آزادی و شهرک فرهنگیان که در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان ولیعصر (عج) – خیابان گلستان – خیابان محمد رسول الله – خیابان نبی اکرم (ص) – خیابان فاطمیه، – خیابان امام جعفر صادق (ع) – خیابان مقبلی نجات – خیابان امام خمینی – خیابان قائم – خیابان امام محمد باقر (ع) – خیابان موسی کاظم (ع) و  خیابان امام حسن (ع) آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به آزاد راه تهران – کرج، از جنوب به بزرگراه مخصوص کرج، از شرق به شمشیر مینا و از غرب به چوگان محدود می‌شود و از شمال به محله شهران، از جنوب به فرودگاه مهرآباد و از شرق به شهرک آپادانا و شهرک اکباتان دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی شهرک آزادی و شهرک فرهنگیان کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *