کلید سازی سیار مرکز تهران, مراکز کلیدسازان

کلید سازی انقلاب

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی انقلاب که در منطقه یازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان فلسطین – خیابان ولیعصر – خیابان جمهوری – خیابان آذربایجان – خیابان پاستور – خیابان صنیعی پور – خیابان راتق – خیابان مرادی – خیابان 12 فروردین – خیابان فخررازی – خیابان ابوریحان و خیابان شهدای ژاندارمری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان انقلاب، از جنوب به خیابان معیری، از شرق به خیابان ولیعصر (عج) و از غرب به خیابان کارگر جنوبی محدود می‌شود و از شمال به محله فلسطین، طالقانی و بلوار کشاورز، از جنوب به محله سپه و حسن آباد از شرق به محله سه راه جمهوری و از غرب به محله پاستور، جمهوری و آزادی دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی انقلاب کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *