کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی حسین آباد

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی حسین آباد که در منطقه چهارم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان گلها – خیابان حسن بنا – خیابان گلزار – خیابان موسوی – خیابان افشاری – خیابان مکران – خیابان عقیلی – خیابان وفامنش – خیابان سهیل – خیابان افتخاریان – خیابان مفتوحی – خیابان جعفریان و خیابان ریحانی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان گلزار شرقی و غربی، از جنوب به زین الدین، از شرق به بزرگراه امام علی (ع) و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود می‌شود و از شمال به محله لویزان و شیان، از جنوب به محله مجیدیه شمالی و شمس آباد، از شرق به محله لویزان و شیان از غرب به محله ضرابخانه و گلستان دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی حسین آباد کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *