کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سپه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی سپه که در منطقه یازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان ولیعصر (عج) – خیابان کارگر جنوبی – خیابان امام خمینی – خیابان صنیعی پور – خیابان راتق – خیابان شعاع – خیابان اسدی منش (البرز) – خیابان باستیون و میدان 31 شهریور آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان امام خمینی، از جنوب به خیابان های ابوسعید و معیری، از شرق به خیابان وحدت اسلامی و از غرب به خیابان کارگر جنوبی محدود می‌شود و از شمال به محله های انقلاب، جمهوری و آذربایجان، از جنوب به محله های منیریه و امیریه، از شرق به محله های فیاض بخش و باب همایون و از غرب به محله مخصوص دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سپه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *