کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی بهارشیراز

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی بهارشیراز که در منطقه هفت شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان بهار شمالی – خیابان سلماسی – خیابان ورکش – خیابان علمداری – خیابان جواد نیا – خیابان خداپرست – خیابان شریف – خیابان مانی – خیابان مفتح – خیابان شریعتی و میدان بهار آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان بهار شیرازی، از جنوب به خیابان طالقانی، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان مفتح محدود می‌شود و از شمال به محله های سهروردی جنوبی و سلیمان خاطر، از جنوب به محله سپاه، از شرق به محله های حشمتیه و نظام آباد و از غرب به محله های فردوسی، طالقانی و کریمخان دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی بهارشیراز کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *