کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی قیام

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  قیام که در منطقه دوازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده میدان قیام – خیابان پانزده خرداد – خیابان ری – خیابان مولوی – خیابان خراسان – خیابان یزدی – خیابان شوش – خیابان انبار گندم – خیابان موسی صدر – خیابان حداد عادل – خیابان کاشانی – خیابان کاظمی – خیابان عمرانی – خیابان مشهدی رحیم – خیابان حاتمی و خیابان لرزاده آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که  از شمال به خیابان شهید محلاتی، از جنوب به خیابان شوش، از شرق به خیابان هفده شهریور و از غرب به خیابان مصطفی خمینی محدود می‌شود و از شمال به محله های ری و امین حضور، از جنوب به محله ی شوش، از شرق به محله خراسان و از غرب به محله های مختاری و مولوی دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی قیام کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *