کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی پیروزی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی پیروزی که در منطقه چهاردهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان پیروزی – خیابان پرستار – خیابان پاسدار گمنام – بلوار ابوذر – خیابان ائمه اطهار – خیابان افراسیابی – خیابان کریم شاهیان – خیابان گلستان – خیابان بوستان – خیابان شهرابی – خیابان مقداد – خیابان باقری – فلکه اول مقداد – فلکه دوم مقداد – فلکه سوم مقداد – خیابان باقری – میدان 13 آبان و بزرگراه بسیج آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان پیروزی، از جنوب به محلاتی، از شرق به بزرگراه بسیج و از غرب به خیابان نبرد محدود می‌شود و از شمال به محله نیروهوایی، از جنوب به شهرک سلیمانیه، از شرق  به محله افسریه و از غرب به محله های سلیمانیه و صددستگاه دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی پیروزی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *