کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی امین حضور

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی امین حضور که در منطقه دوازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده سه راه امین حضور – خیابان مجلسی – خیابان هفده شهریور – خیابان ری – خیابان شیرمحمد – خیابان وفایی برومند – خیابان شیرازی – خیابان مصطفی خمینی – میدان پسته تک و رزاق نوری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به سه راه امین حضور، از جنوب به شهید محلاتی، از شرق به خیابان هفده شهریور و از غرب به خیابان مصطفی خمینی محدود می‌شود و از شمال به محله های بهارستان و مخبرالدوله، از جنوب به محله قیام، از شرق به محله های خراسان و خاوران و از غرب به محله باب همایون دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی امین حضور کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *