کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سلیمانیه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار سلیمانیه که در منطقه چهاردهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان پیروزی – خیابان محلاتی – خیابان پاسدار گمنام – خیابان دهم فروردین – خیابان لرستان – خیابان داوودآبادی – خیابان محمدی – خیابان یاسمن – خیابان مغانلو – خیابان دریاباری – خیابان زینتی افخم – خیابان نیک نام – خیابان اکبرآبادی – خیابان کندی – میدان سرآسیاب – خیابان پور عبدی – خیابان تاجری – خیابان نبی اکرم (ص) – میدان باغچه بیدی – میدان امام حسن مجتبی – میدان احمدی و میدان بروجردی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان پیروزی، از جنوب به محلاتی، از شرق به نبرد و از غرب به امام علی (ع) محدود می‌شود و از شمال به محله های صددستگاه، از جنوب به بلوار ابوذر، از شرق به محله های افسریه و قصر فیروزه و از غرب به محله های خراسان و خاوران دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سلیمانیه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *