کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی باب همایون

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی باب همایون که در منطقه دوازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده میدان امام خمینی – خیابان‌ ناصرخسرو – خیابان توپخانه – خیابان باب همایون – خیابان صور اسرافیل – خیابان داور – میدان پانزده خرداد – سبزه میدان – خیابان خیام – خیابان عدالت خواه – خیابان فیاض بخش – خیابان بهشت و خیابان نوری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به شهید محلاتی، از جنوب به خیابان پانزده خرداد، از شرق به خیابان خیام و از غرب به خیابان وحدت اسلامی محدود می‌شود و از شمال به محله فردوسی، از جنوب به محله 15خرداد، از شرق به محله پامنار و از غرب به محله های سپه و حسن آباد دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی باب همایون کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *