کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی نیروهوایی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی نیروهوایی که در منطقه سیزدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان دماوند – خیابان پیروزی – خیابان سی متری هوانیروز – خیابان پنجم نیروی هوایی – خیابان اول نیروی هوایی – خیابان چهارم نیروی هوایی – خیابان سوم نیروی هوایی – خیابان ششم نیروی هوایی – خیابان باب زرتابی – خیابان برف – میدان روز مادر – میدان اول نیروی هوایی – فلکه دوم نیروی هوایی و میدان چهارگوش آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان دماوند، از جنوب به خیابان پیروزی و از شرق به 30متری هوانیروز و از غرب به خیابان دهقان و اشراق محدود می‌شود و از شمال به محله وحیدیه، از جنوب به محله های پیروزی و بلوار ابوذر، از شرق به محله تهران نو و از غرب یه محله دماوند دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی نیروهوایی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *