کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی دولاب

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی دولاب که در منطقه چهاردهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان میثم – خیابان 35متری زمزم – خیابان صاحب الزمان (عج) – خیابان الله اکبر – خیابان کوثر – خیابان نبرد – خیابان آهنگ – اتوبان ده حقی – خیابان ربذه – خیابان زمزم – خیابان میرهاشمی – خیابان میرمحمد – خیابان کیانی – خیابان حسینی و – خیابان 35متری ولیعصر (عج) آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان محلاتی، از جنوب به اتوبان خاوران، از شرق به بزرگراه امام علی (ع) و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود می‌شود و از شمال به محله های سلیمانیه و صددستگاه، از جنوب به بلوار ابوذر، از شرق به محله افسریه و از غرب به محله های خراسان و خاوران دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی دولاب کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *