کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی تجریش

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار تجریش که در منطقه یکم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده میدان تجریش، خیابان تجریش – خیابان ولی عصر(عج) – خیابان فناخسرو – خیابان غلام جعفری – خیابان جلالوند – خیابان سعادت آباد – خیابان شهرداری – خیابان خواجه نوری – خیابان تهرانی – خیابان فرقانی – خیابان بهار آزادی – خیابان دهقان – خیابان رضایی – خیابان هاله و خیابان ملکی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان دزاشیب و خیابان ولی عصر (عج)، از جنوب به بزرگراه صدر و بزرگراه مدرس، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان شریفی منش، شهید دربندی و نیلوفر محدود می‌شود و در شمال آن محله‌های جعفرآباد و سعدآباد، در شمال غربی محله زعفرانیه و در جنوب محله الهیه دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی تجریش کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *