کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی درکه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  درکه که در منطقه دوم شهرداری تهران و شمال غرب تهران قرار دارد، در محدوده میدان درکه – خیابان درکه – موسوی مطلق – خیابان فروردین – خیابان میراسماعیلی – خیابان بهاران – خیابان رستمی – خیابان احمدپور – خیابان داودیان – خیابان اسلامی – خیابان بهشتی زاده – خیابان محسنی – خیابان الوند و خیابان بهشنی زاده آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به دامنه‌های جنوبی کوه های البرز، از جنوب به موسوی مطلق، از شرق به بلوار دانشجو و از غرب به کوهسار محدود می‌شود و از شمال به ارتفاعات توچال، از شرق به اراضی دانشگاه و اوین، از غرب به بازوهای کوه توچال و سعادت‌آباد و از جنوب به اوین دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی درکه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *