کلیدسازی سیار شرق تهران, کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی سیدخندان

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزیسیدخندان که در منطقه هفت و سه شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان دبستان – خیابان همدانی – خیابان کاشانی موحد – خیابان کابلی – خیابان شریعتی – خیابان خواجه عبدالله انصاری – خیابان ابوذر غفاری – خیابان رودخانه – خیابان هشتم – خیابان چهاردهم – خیابان شانزدهم – خیابان محمودی و خیابان حیامنش آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان خواجه عبدالله انصاری، از جنوب به بزرگراه رسالت، از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی و از غرب به خیابان سهروردی شمالی محدود می‌شود و به محله های مختاری، مالک آباد، شوش، کیانشهر، میدان بهمن و یاخچی آباد دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی سیدخندان کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *