کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی مشیریه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی مشیریه که در منطقه پانزدهم شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده خیابان بوعلی غربی – خیابان بوعلی شرقی – خیابان سی متری بو علی – خیابان سی متری صالحی – خیابان امام خمینی (ره) – خیابان خدادوست – خیابان بیست متری اول – خیابان سی متری مطلبی – خیابان اسکندری – خیابان بیست متری اعظم – خیابان کریمی و میدان آقانور آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه خاوران، از جنوب به سی متری هاشمی، از شرق به بزرگراه امام رضا (ع) و از غرب به آزادراه دولت آباد محدود می‌شود و از شرق به محله مسعودیه و شهرک مسعودیه، از جنوب به کارخانه سیمان، از شمال به شهرک بروجردی و از غرب به محله دولت آباد دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی مشیریه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *