کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی مینی سیتی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  مینی سیتی که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان کهنوجی – خیابان بسیج شرقی – خیابان بسیج غربی – خیابان فتح – بلوار نیرو زمینی – خیابان کوثر – بلوار شاهد – خیابان علیزاده – بلوار قائم – بلوار کنگان – بلوار نیروهوایی – بلوار آبادان – خیابان صدر نژاد – خیابان جهاد – خیابان رضوان – خیابان شهدای گمنام –  خیابان استخر –  خیابان وزارت امور خارجه – بزرگراه ارتش – ازگل -شهرک محلاتی و شهرک نفت آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به شهرک صدف و شهرک قائم، از جنوب به بزرگراه بابایی، از شرق به بلوار سوهانک و از غرب به بلوار علیرضا مژدی محدود می‌شود و به محله های سوهانک، لویزان، اقدسیه و دارآباد دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی مینی سیتی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *