کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی صادقیه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی صادقیه که در غرب تهران و منطقه دو و پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان ستارخان – خیابان عباسی – خیابان سازمان آب – بلوار مرزداران – خیابان سی و پنج متری لاله – خیابان گلها – خیابان هائری – خیابان دریانی – خیابان عرب حسینی – خیابان گلاب – خیابان حسینی – خیابان ناهید – خیابان بهار – خیابان چوب تراش – بلوار خرم رودی و بزرگراه جلال آل احمد آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از شرق به بزرگراه یادگار امام (ره) و از غرب به بزرگراه جناح محدود می شود و به محله های مرزداران، محمود آباد، باغ فیض، ابوذر، فردوس، طرشت و شهرک ژاندارمری دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی صادقیه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *