کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی باقرخان

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  باقرخان که در غرب تهران و منطقه دو شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان دکتر قریب – خیابان فرزین – خیابان بعثت – خیابان توحید – خیابان گناباد – خیابان آفرند – خیابان کاج و بلوار کشاورز آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به خیابان های دکتر فاطمی و پاتریس لومومبا، از جنوب به خیابان دکتر میرخانی، از شرق به خیابان جمالزاده شمالی و از غرب به خیابان ستارخان محدود می‌شود و از شمال به محله های شهر آرا و دکتر فاطمی، از غرب به محله های ستارخان و دریان نو، از شرق به محله بلوار کشاورز، از جنوب به محله های جلالیه و توحید و از شمال و جنوب بزرگراه چمران دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی باقرخان کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *