کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی شاهین شمالی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی شاهین شمالی که در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده خیابان معینی – خیابان شانزده متری دوم شمالی – خیابان کاشی ها – بلوار شاهین شمالی – خیابان امام حسین (ع) – خیابان کوهسار – خیابان شادمهر – خیابان بهار – خیابان بصارتی – خیابان خدادوست – خیابان چمران – خیابان نیلوفر – خیابان بوستان –  خیابان آوا و خیابان گلستان غربی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال با بزرگراه شهید آبشناسان (ایران خودرو)، از شرق به بزرگراه شهید ستاری، از جنوب به بزرگراه شهید همت و از غرب به بلوار شاهین محدود می‌شود و از شمال محله شهرک المهدی، از شرق به محله پونک شمالی، از جنوب با محله جنت آباد جنوبی و از غرب به محله جنت آباد مرکزی دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی شاهین شمالی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *