کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی پیامبر غربی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی پیامبر غربی که در غرب تهران و منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده بوستان نونهالان – خیابان نادری – خیابان مطهری – خیابان اسفندیاری – خیابان عزتی پور – خیابان انصاری – خیابان پیامبر غربی – خیابان نظری – خیابان داروخانه – خیابان صفری و خیابان شاملو  آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به شهرک شاهین، از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی، از شرق به بزرگراه ستاری و از غرب به بلوار شاهین جنوبی محدود می‌شود و به محله های شاهین جنوبی از غرب، جنت آباد جنوبی از شمال، آیت الله کاشانی از جنوب و پیامبر مرکزی از شرق دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی پیامبر غربی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *