کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سازمان برنامه جنوبی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  سازمان برنامه جنوبی که در غرب و منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان لاله شمالی و جنوبی – خیابان سازمان برنامه جنوبی، خیابان وحید شمالی و جنوبی، خیابان فرشته شمالی و جنوبی، شایانفر، داوود بغیری، بهرامی نیا، رضایی و خیابانهای چهاردهم تا بیست و پنجم آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و شهید باکری ، از شمال به بزرگراه علامه جعفری، از شرق به بلوار شقایق و از غرب به بزرگراه شهید باکری محدود می‌شود و به محله های شهرک پرواز از شرق، سازمان برنامه شمالی از شمال، شهرک اکباتان از جنوب و  کوی ارم از غرب دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سازمان برنامه جنوبی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *