کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی جمال آباد

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  جمال آباد که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده بوستان بنفشه – خیابان های هفتم، هشتم، نهم، دهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم – خیابان شفیعی – خیابان صادقین – خیابان جهانشاهی – خیابان محمودیان – خیابان عسکری – خیابان زینعلی – خیابان یزدی ها – خیابان خداوردی – خیابان نیایش – خیابان اقاقیا و خیابان مینا آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که این محله از شمال به دامنه های البرز و از غرب به خیابان شفیعی، از شرق به خیابان خداوردی و از جنوب به خیابان دارآباد و خیابان باهنر محدود می‌شود و به محله های نیاوران از غرب، رحمان آباد از شرق، صاحبقرانیه و کاشانک از جنوب و بوستان شهید باهنر از غرب دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی جمال آباد کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *