کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی رستم آباد

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزیرستم آباد که در منطقه یک شهرداری و در شمال تهران قرار دارد، در محدوده بوستان سهیل – بلوار کامرانیه جنوبی – خیابان تسلیمی – خیابان شهید فریدون‌ خانی – خیابان آرزو – خیابان بختیاری – خیابان میثم – خیابان نصرت – خیابان پیرنیا – خیابان آشیان – خیابان نوریان – خیابان کهکشان – خیابان عبدلی و قسمتی از خیابان دیباجی شمالی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که این محله از شمال به چیذر و فرمانیه، از جنوب به خیابان دولت، از شرق به میدان اختیاریه و پاسداران و از غرب به میدان پیروز و دیباجی جنوبی منتهی می‌شود و به محله اختیاریه از جنوب، به محله کامرانیه از شرق، به محله چیذر از غرب و به محله فرمانیه از شمال دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی رستم آباد کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *