کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی منظریه

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی منظریه که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد در محدوده اردوگاه شهید باهنر – خیابان منظریه – خیابان ملا حسینی – خیابان اقاقیا – خیابان صنوبر – خیابان گرجی – خیابان نور افشار – خیابان نیلوفر سه – خیابان خیام – خیابان شاهین – خیابان یاوری – خیابان جبلی – خیابان میهن و خیابان کاج آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به کوهپایه های البرز، از جنوب به خیابان شهید باهنر، از شرق به خیابان شفیعی و از غرب به خیابان فیضیه و خیابان امیدوار محدود می‌شود و به محله های نیاوران، جمال آباد، حصارک، جماران، حصار بو علی و بوستان جمشیدیه از سه طرف دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی منظریه کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *