کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی درب دوم

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی درب دوم که در منطقه سه شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده بلوار کاوه – خیابان نامدار – خیابان اخلاقی – خیابان فتح – خیابان اثنی عشر – خیابان رزمجویین – خیابان منوچهری – خیابان مطلبی نژاد – خیابان زارع – خیابان کیقباد – خیابان نعمتی – خیابان قلندری – خیابان دوم – خیابان معتقد – خیابان بهمنی – خیابان کشانی و خیابان دوازده متری حبیبی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که این محله از شمال به بزرگراه صدر، از جنوب به خیابان دولت، از شرق به بلوار کاوه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌شود و به محله های اختیاریه، زرگنده، قلهک و قیطریه دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی درب دوم کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *