کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی کلاهدوز

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار کلاهدوز که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد در محدوده بلوار کاوه – خیابان اختیاریه جنوبی – دیباجی جنوبی – غیاث وند – عراقی – افخمی زاده – معتمدی – بهارستان یکم – محسنیان – شاپوری – فروردین – سنجابی – رحمانی – یارمحمدی – آقا میری – شهید معظمی گودرزی – اخلاقی – وارسته – نعمتی – صراف – جلالی – بهمنی – چهار راه اختیاریه – چهار راه دیباجی – چهار راه قنات و سه‌ راه نشاط آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه صدر، از جنوب به خیابان های یخچال و سلیمانیه، از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان شریعتی محدود می‌شود و به محله های پاسداران از شرق، قلهک و دروس از غرب، احتشامیه، زرگنده، دیباجی، اختیاریه  و درب دوم از شمال دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی کلاهدوز کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *