کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی زرگنده

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی زرگنده که در منطقه سه شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده خیابان حیدری – خیابان انصاری – خیابان لطیفی – خیابان میر – خیابان رودکی شمالی و خیابان رودکی جنوبی – خیابان دانشکده – خیابان دلبری – خیابان عطاری مقدم – خیابان ناهید – خیابان آزاد منجیری – خیابان یزدانیان – خیابان شکر آبی و خیابان سیمای شمالی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که این محله از شمال به بزرگراه صدر، از جنوب به خیابان های دولتشاد غربی و کدوئی، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به بزرگراه مدرس محدود می‌شود و به محله های درب دوم، قلهک، حسن آباد، جردن و الهیه دسترسی دارد.

 

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی زرگنده کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *