کلیدسازی سیار شرق تهران, کلیدسازی سیار شمال تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی قبا

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی قبا که در منطقه سه شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان قبا – زمردکار – همایون – نیام – ناطق نوری – صدف – صالحی – طبایی عقدایی – گل نبی – دعوی – دشتستان هفتم – جوادی – نیک اندیش – زیبا – مشکانی – بهشت برین – بهشت یکم – بهشت دوم – آذر – نگین – رفیق دوست – شواری و بلوار شهرزاد  نشاط آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از جنوب به بزرگراه شهید زین الدین، از شمال به بزرگراه صدر، از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌شود و به محله های دروس و قلهک از شمال ، به محله های داوودیه و میرداماد از غرب، به محله پاسداران از شرق، و به محله مهران از جنوب دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی قبا کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *