کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی اوقاف

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی اوقاف که در منطقه چهار شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده بلوار دلاوران – خیابان دانش کهن – خیابان شریفی – خیابان خسروپور – خیابان تکاوران – خیابان حریری – خیابان آزادگان – خیابان حسینی – خیابان رئیس علی دلواری – خیابان جلالی خمینی – خیابان بایرامی – خیابان مهدی نژاد – خیابان کاظمی – خیابان  نجفی – خیابان علویان و خیابان بیهقی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که این محله از جنوب به بزرگراه رسالت، از غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی، از شمال به بزرگراه شهید زین الدین و از شرق به بزرگراه امام علی (ع) منتهی می‌شود و به محله های نارمک، مبارک آباد، کوهک، مجیدیه شمالی و مهران دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی اوقاف کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *