کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی باغ‌ فیض

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  باغ‌ فیض که در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان اکبری – گلستان2 – 22بهمن – خان بابایی – حسین خانی – طالقانی – ناطق نوری – ثامن الحجج – حصارکی نو – مختاری – نوری – قانع – پیروزی – طالبی – جنت – مهستان – گروسی – هجرت – کشاورز – مالک اشتر – امام حسین (ع) – مفتح – باهنر و پیامبر آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به بزرگراه حکیم، از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی و از غرب به خیابان ستاری محدود می‌شود و از شمال به پونک، از جنوب به آیت الله کاشانی، از شرق به مرزداران و از غرب به جنت آباد جنوبی دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی باغ‌ فیض کلیدسازان)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *