کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی امام حسین (ع)

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  امام حسین (ع) که در منطقه هفت شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان محمودی – خیابان رجبی – خیابان انصار الحسین – خیابان فتاحی منش – خیابان هوری – خیابان بخشی – خیابان بخشی فرد – خیابان کیانی – بخشی از خیابان سبلان جنوبی  – خیابان آیت الله مدنی و میدان امام حسین (ع) خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه آیت الله مدنی، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به خیابان سبلان جنوبی و از غرب به خیابان آیت الله مدنی محدود می‌شود و از شمال به محله های حشمتیه و نظام آباد، از شرق به محله وحیدیه و از غرب به محله های حشمتیه و نظام آباد دسترسی دارد.

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی امام حسین (ع) کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *