کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی ظهیر الاسلام

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار  ظهیر الاسلام که در منطقه دوازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان هفده شهریور – خیابان مجاهدین اسلام – خیابان میدان ابن سینا -خیابان روشندلان – خیابان ناطقی – خیابان صفی علی شاه – خیابان آزادیخواه – خیابان برادران قائدی – خیابان مشکی – خیابان کفایی امانی – خیابان لاله زار – خیابان سادات – خیابان صفا و خیابان احمدی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان انقلاب، از جنوب به خیابان مجاهدین اسلام، از شرق به خیابان هفده شهریور و از غرب به خیابان سعدی محدود می‌شود و از شمال به محله بهار، از جنوب به محله بهارستان، از شرق به محله چهارصددستگاه (شهدا) و از غرب به محله فردوسی دسترسی دارد.

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی ظهیر الاسلام کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *