کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلید سازی شاهین جنوبی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی سیار شبانه روزی شاهین جنوبی که در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد، در محدوده خیابان پیامبر غربی – خیابان  آسمان – خیابان مجاهد – خیابان حیدری – خیابان مطهری – خیابان چهارباغ شرقی – خیابان وکیلی نظری – خیابان نادری – خیابان جهاد اکبر – خیابان خجسته پور – از خیابان یکم تا خیابان پانزدهم – بلوار شاهین جنوبی و بلوار لاله آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال با بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه شهید ستاری، از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی و از غرب به خیابان جنت آباد جنوبی محدود می‌شود و از شمال به محله شاهین شمالی، از شرق به محله باغ فیض، از غرب با محله جنت آباد جنوبی و از جنوب به محله آیت الله کاشانی دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی شاهین جنوبی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *