کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز کلیدسازان, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سازمان برنامه شمالی

کلیدسازان 24 ساعته تهران

کلیدسازی شبانه روزی سازمان برنامه شمالی که در غرب و منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان های کیهان، کیهان یکم تا کیهان نهم، خیابان های اول تا ششم، دوشم شرقی تا هشتم شرقی، دوم مرکزی تا سیزدهم مرکزی، یکم غربی تا دهم غربی، منوچهری، شکوفه، دویست دستگاه، سازمان برنامه شمالی، بهار، گلبو، براتلو، لاله، بنفشه، شفائی، بلوار شقایق و میدان سازمان برنامه آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌ گونه‌ ای است که از شمال و شرق به بلوار آیت الله کاشانی، از جنوب به بزرگراه علامه جعفری و از غرب به بزرگراه شهید باکری محدود می‌شود و به محله های نیلوفر، سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی، شهرک شاهین و جنت آباد جنوبی دسترسی دارد.

 

 

کلیدسازان با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سازمان برنامه شمالی کلیدسازان)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *